Dermomasaż

Dermomasaż

Dermomasaż jest połączeniem masażu mechanicznego z podciśnieniem z jednoczesnym odciągnięciem fałdu skóry (zassaniem) i rolowaniem ruchomymi rolkami.Masaż podciśnieniowy powoduje rozpad tzw.”zrazików” tłuszczowych i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania naczyń włosowatych i limfatycznych w organizmie.

Wewnątrz specjalnej głowicy zabiegowej fałd skórny rozmasowywany jest przez ruchome rolki.

Usprawnia krążenie, eliminuje toksyny, zmniejsza retencję wody, uaktywnia lipolizę (rozkład tłuszczu) w głębokich warstwach tłuszczu, odbudowuje strukturę skóry.

Wielokierunkowe oddziaływanie na tkankę pozwala uzyskać doskonałe rezultaty nie tylko w redukcji cellulitu (w różnym stopniu zaawansowania), ale również redukcję lokalnych otłuszczeń i ujędrnienie skóry, jednym słowem przywraca harmonię sylwetki.

Dermomasaż w sposób nieinwazyjny i naturalny przywraca prawidłowe funkcjonowanie tkanek i skutecznie walczy z cellulitem, rozstępami oraz ujędrnia ciało. Oprócz zabiegów terapeutycznych i estetycznych, masaż znajduje swoje zastosowanie w terapii opóźniającej starzenie. Zmiany pojawiające się wraz z wiekiem: utrata napięcia i elastyczności skóry, zmarszczki, zmiany konturów są redukowane poprzez poprawę mikrokrążenia, przyspieszenie procesu regeneracyjnego naskórka, odbudowę struktury kolagenowej i elastyny.

Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne i bezpieczne, wspomagają naturalne procesy zachodzące w organizmie. Dodatkowo stymulują wytwarzanie endorfin, czyli "hormonów szczęścia”, przynosząc relaks i odprężenie.

Częstotliwość zabiegów zależy od stanu skóry i oczekiwań klienta. Kuracja obejmuje 5-20 zabiegów (2-3 zabiegi tygodniowo). Po pełnej kuracji wskazane jest powtarzanie raz w miesiącu w celu utrwalenia efektu.

Działanie urządzenia jest odczuwalne już po pierwszym zabiegu. Pacjentka ma uczucie lekkości w części ciała poddanej zabiegowi. Dodatkowo skóra uzyskuje ładny, napięty wygląd oraz jest przyjemna i gładka w dotyku.

Podczas terapii należy spożywać odpowiednio zbilansowaną dietę oraz wypijać dziennie około 2 litry wody, co wspomaga usuwanie toksyn i stymuluje naturalny drenaż limfatyczny. Efekty zabiegu zwiększy również wzmożenie aktywności fizycznej.

 

Efekty zabiegów:

- redukcja cellulitu

- ujędrnienie skóry

- wygładzenie rozstępów i blizn,

- wysmuklenie sylwetki

- redukcja obrzęków

- redukcja tkanki tłuszczowej

- przywrócenie prawidłowego metabolizmu

- zwiększenie wchłaniania kosmetyków

- zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny

- likwidacja uczucia ciężkich nóg

 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

- ciąża,

- słaba krzepliwość krwi, skłonność do krwawień, i powstawania wybroczyn (siniaków)

- choroba nowotworowa (do 5 lat po zakończniu kuracji),

- żylaki, zapalenie żył

- choroby serca, nadciśnienie tętnicze

- choroby wirusowe i bakteryjne skóry, przerwana ciągłość naskórka

- gorączka, osłabienie i wycieńczenie organizmu

- choroby zakaźne

- popękane naczynka

- rumień słoneczny

- trądzik zapalny

- bielactwo

- operacje przebyte w ostatnich 6 miesiącach

- mikrodermabrazja, dermabrazja w ostatnim miesiącu

- botox wstrzyknięty w ostatnich 4 miesiącac