Dłonie/Stopy

Manicure jest to zabieg, z którego powinna skorzystać każda kobieta. Ważne jest dbanie o wygląd dłoni, ponieważ są one naszą wizytówką. Zadbane, zdrowe i długie paznokcie, aksamitna skóra dłoni - to prawdziwy atrybut kobiecości, który daje pewność siebie, dostarcza informacji o temperamencie, osobowości i stylu życia oraz, przyciąga męskie spojrzenia.
Czytaj więcej
Kształtne i zadbane paznokcie są najpiękniejszą ozdobą kobiecych dłoni. Nie ma jednej, szybkiej recepty na to, aby były zawsze mocne i długie. Dla Pań, których natura nie obdarzyła mocnymi paznokciami, lub styl życia nie pozwala utrzymać ich w dobrej kondycji. Najlepszą metodą na piękne paznokcie może być modelowanie metodą żelową. Wykorzystując nowoczesne materiały wzmacniamy płytkę paznokcia oraz korygujemy jej kształt. Proponuję również oryginalne zdobienia wykonywane z użyciem kolorowego żelu, cyrkonii, brokatu, płatków srebra i złota oraz naklejek i biżuterii. W zależności od upodobań i potrzeb naszych klientek wykonuje żelowanie naturalnej płytki oraz przedłużanie paznokci żelem na tipsie i na formie.
Czytaj więcej
Każda kobieta pragnie, aby jej dłonie wyglądały pięknie i nieskazitelnie. Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się specjalne połączenie lakieru i żelu utwardzanych pod lampą UV Unikalna receptura kosmetyku sprawia, że mancure hybrydowy prezentuje się pięknie a paznokcie są odporne na uszkodzenia.
Czytaj więcej
Posiadanie zadbanych stóp jest marzeniem każdego z nas. Właściwa ich pielęgnacja, profesjonalnie wykonany pedicure oraz systematyczna dbałość o stopy, przez cały rok, zapewni im piękny wygląd i zdrowie, a Tobie ogromną satysfakcję. Pedicure to jeden z podstawowych, zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych w salonie. Higiena i czystość przestrzegane podczas wykonywania zabiegu zapewniają klientom komfort i bezpieczeństwo.
Czytaj więcej