O mnie

O mnie

Witam serdecznie

Nazywam się Katarzyna Jagoda moja przygoda z kosmetyka zaczęła się, kiedy byłam jeszcze dzieckiem do dziś pamiętam cudowne makijaże i kolorowo wymalowane paznokcie. Czas płynął, a moje zamiłowanie do kosmetyki nadal mi towarzyszy.

Zaraz po maturze rozpoczęłam studia kosmetyczne, w zawodzie pracuje od 2009r. Kilkuletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza pozwoliły mi sprostać wymaganiom klientów i wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. 

Jednocześnie regularnie biorę udział w licznych szkoleniach, dzięki temu cały czas podnoszę swoje kwalifikacje, po to aby zapewnić jak największą satysfakcje z wykonywanych przeze mnie usług. Zawsze jestem na bieżąco z najnowszymi trendami panującymi na rynku, a w połączeniu z moim zapałem i kreatywnością świadczę Państwu modne i indywidualnie dopasowane usługi.

W 2013r w Czechowicach Dziedzicach na osiedlu Północ postanowiłam otworzyć gabinet kosmetyczny pod nazwa Sekret Urody. Powstał z myślą o osobach poszukujących miejsca z kompleksową oferta kosmetyczną zabiegi pielęgnacyjne twarzy, ciała, dłoni oraz stóp w oparciu o wysokiej jakości urządzenia, kosmetyki i zaawansowane techniki wykonania.

Poprzez połączenie efektywności, jakości i bezpieczeństwa gwarantuję maksymalny efekt zabiegów. Moim priorytetem jest indywidualne podejście do każdego klienta, staranny dobór preparatów i zabiegów, które zaspokoją najwyższe oczekiwania.

Gabinet oferuje wszystko co najlepsze, skuteczne i bezpieczne w nowoczesnej kosmetyce, a przy tym stale unowocześnia swoją ofertę.

Staram się pomagać w różnych trudnościach z jakimi Państwo się do mnie zgłaszacie. Jednocześnie bardzo duże grono stałych klientek, które regularnie odwiedza mój gabinet, jest dowodem sensowności mojej pracy. 

 

W poszukiwaniu piękna zdrowia i wspaniałego samopoczucia

poznaj sekrety urody i oddaj swoją skórę w ręce eksperta!

 

Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu.

 

Katarzyna Jagoda